İstanbul Çatı Ustası


İstanbul çatı ustaları 39 ilçede hazır bulunmaktadır. Her biri İstanbul yanı sıra çevre illerde önemli referanslara sahip çatı ustalarıdır. İstanbul çatı ustaları için yapılacak işin büyüklüğü hiç önemli değil, Ustalarımız 1 m2'den 10000 m2'ye kadar tüm çatı işlerinize yetecek kapasitededir. Ayrıca firmamız bölgelere göre ücretsiz keşif yapabilmektedir. Email adresimizden yada aşağıdaki telefon numarasından adresinize ücretsiz keşif için İstanbul Çatı ustası isteyebilirsiniz.

"Yağmur yağıyorsa ve bir nedenden dolayı çatınız sızdırıyorsa - hemen bizi arayın!" İstanbul ıslanınca yakınlarda sizin için bekleyen çatı ustalarımız mutlaka var. Sorunu değerlendirmek ve sızdıran çatınızı düzeltmek için hızlıca orda olacağız.

İstanbul Anadolu 0544 605 44 58
İstanbul Avrupa 0533 461 05 55
İstanbul Diğer
İstanbul çatı ustası

İstanbul Çatı Tamiri

İstanbul'da çatı tamiri konusunda profesyonellerden oluşan eğitimli ustalarımız, size mükemmel tamir hizmeti ve profesyonel işçilik sunmak için hazırdır. Büyük ya da küçük, şimdiye kadar yaptığımız İstanbul'daki çatı tamirlerinden gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz çatı projesinin büyüklüğünden bağımsız olarak, İstanbul'da her çatı onarımının acil olarak işleme konulacağını, hızlıca çözüme kavuşacaklarını bildiklerinden dolayı bize güvenebileceklerini biliyorlar. Öyleyse, İstanbul'da tamir edilmesi gereken bir çatınız varsa, size yardımcı olabilmemiz için bizi arayın! Mobil İstanbul çatı tamiri ekibimiz çatınızı denetleyerek size detaylı çatı hasar inceleme raporu sunacaktır.

 • Çatınız sızdırıyor mu?
 • Evinizin tavanı ıslak veya su lekeleri var ve sızıntının çatının neresinden geldiğinden emin değil misiniz?

Çatınız tamir edilemeyecek kadar kötü durumda değilse, İstanbul çatı ustası size çeşitli çözümler sunarak çatı tamiri yapabilir. Bizim anlayışımız; size yeniden çatı yaptırmanızı gerektirmeden bir çözüm sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktır. İstanbul'daki çatı firmalarının aksine, müşterilerimiz için kalıcı bir çatı tamir servisi olmak için çalışıyoruz. Herşeyden önce İstanbul'da uygun çatı tamiri fiyatları sunuyoruz. Felsefemiz: Harika bir onarım yaparak, gelecekte yeni bir çatıya ihtiyaç duyduğunuzda bizi tercih etmenizi sağlamaktır.

İstanbul çatı aktarma, çatı ustası

İstanbul Çatı Aktarma

Çatının önemli işlevlerinden biri su yalıtımı sağlamaktır. İstanbul'daki hava şartları yada farklı nedenler sebebiyle çatı kiremit, oluk ve çatı pencereleri hasar alıp görevini yerine getiremez hale gelir. Çatı ana taşıyıcı parçaları ve çatı döşemesi su teması ile çürümeye bağlı olarak çökmelere sebep olur. İstanbul çatı aktarma ustası, 5 aşamada çatı onarımını gerçekleştirir.

 1. Kiremit kontrolü yapılır kırık olanlar ayrılır. Uygulama sonrası sağlam kiremitler çatı yüzeyine geri kaplanır.
 2. Eski su yalıtım malzemesi sökülerek. Yeni su yalıtım membran uygulaması yapılarak çatıda su yalıtımı sağlanır.
 3. Çatı taşıyıcıları (ahşap karkas) incelenerek, hasarlı olanları yenilenir.
 4. Gizli dereler, havuzlama ile yalıtım yapılarak yağmur sularının içeri girmesi engellenir. Çatıdaki asma dereler yenisi ile değiştirilir.
 5. Asansör kulesi ve baca kenarları, çatı kaplamasına doğru 25 cm, yukarıya doğru ise 15 cm membran uygulaması yapılarak su girmesi engellenir.

Kiremitlerin tekrar döşenebilmesi için çatıda merteklerin üzerine kiremit altı tahtası çakılması ve üzerine de nitelikli bir su geçirmez bitümlü membran örtü serilmesi gerekir. Bu örtü kiremitlerden sızan suyun aşağıya geçmesini engellemek için kullanılır. İstanbul'daki çatı aktarma işinizi uzmanlar tarafından yapılmasını sağlayın, 7/24 bizi arayabilirsiniz..

İstanbul çatı yenileme, çatı ustası

İstanbul Çatı Yenileme

İstanbul çatı ustası ekibimiz sizi yönlendirebilecek ve çatı yenileme işleminde size yardımcı olabilecek bilgi birikimine sahiptir. İstanbul'da ev sahibi olarak, çatı yenilemek, yapacağınız en büyük yatırımlardan biridir ve bu çok önemli bir karar. Seçebileceğiniz İstanbul'da yüzlerce çatı ustası var ama İstanbul'un en iyi çatı ustasıyla çalışmak bütçenize katkı sağladığı gibi kaliteli işçilik size gönül rahatlığı verecek. Eviniz için doğru çatı tipini seçmenize yardımcı olmamızı isterseniz İstanbul çatı ustalarından ücretsiz keşif isteyin.

Gecikme - küçük bir sızıntı daha büyük bir soruna dönüşebilir, şimdi harekete geçin. Eski çatınızdan kurtulmak ve yerine yepyeni bir çatı yapılmasını sağlamak için hemen İstanbul çatı ustasını arayın.

İstanbul çatı ustası olarak; çatınızın ömrünü uzatmak için kaliteli konut çatı kaplama ürünleri, üst düzey çatı kaplama işçiliği ve düzenli bakım hizmetleri sunacağımıza söz veriyoruz. Sonuç olarak, evinize kendi evimiz gibi bakacağız ve buna göre profesyonel çatı kaplama hizmetleri sunacağız.

İstanbul çatı yenileme fiyatları uygulama yapılacak çatının ve istenilen uygulamaların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. İstanbul'da çatı fiyatı verebilmemiz için keşif yapmamız gerekmektedir.

İstanbul çatı izolasyon, yalıtım, catı ustası

İstanbul Çatı İzolasyon

Çatı izolasyonu İstanbul'da oldukça önemlidir. Yoğun insan nüfusu ve konut sayısının fazla olması dolayısıyla, hava şartlarından ailemizi ve bütçemizi korumak şarttır. Sıcaklıklar artıyor ve ne yazık ki enerji faturanız da öyle. Yaz aylarında, ısı doğal olarak çatıdan evinizin içine, kışın ise doğal olarak evinizden dışarı akar. Çatı yalıtımı ısı akışına engel olur ve bu da evinizi ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltır. Enerji verimliliği: Herhangi bir yerde, yalıtımın birincil rolü evinizi kışın daha sıcak ve yazın daha serin tutmaktır. Çatı yalıtımı yetersizse, iç ortam sıcaklığının çabuk düşmesi ve dış ortam havasının içeri girmesi kolay olacaktır. Isıtma sisteminiz (kombi, soba, elektrikli ısıtıcı vb.), iç ortam sıcaklıklarının sabit kalması için daha fazla çalışmak zorunda kalacak ve bu da faturalarınızın daha da yükseleceği anlamına gelir.

İstanbul'daki çatınızın ihtiyaç duyduğu yalıtım ihtiyacına göre çeşitli ürünler sunuyoruz. Elimizdeki ana yalıtım türleri cam elyafı, membran, sprey köpük izolasyonu ve çeşitli çatı izolasyon malzemeleri uygun fiyatlı ve çok yönlüdür. Mükemmel yangın ve su geçirmezlik sunar.

Çatı yalıtım problemleri yaşıyorsanız, İstanbul çatı izolasyon ustasını arayın. Çatı izolasyon ekibimiz çatınızın ne kadar yalıtıldığına dair yapacağı kaplamlı bir incelemenin ardından, çatının ilgilenilmesi gereken yerlerini ve yalıtım problemlerini belirleyerek en uygun çatı izolasyon çözümünü size önereceklerdir.

İstanbul çatı izolasyon firması için gelen aramalar: çatı arası izolasyon köpüğü, betonarme, bina, dam çatı izolasyonu, dyo, polisan, knauf, izocam, sünger, folyolu, taşyünü, polyester, epoksi, poliüretan, elyaflı, ziftli, İstanbul çatı izolasyon malzemeleri, baca, dere, eksiz oluk, balkon, İstanbul endüstriyel çatı izolasyonu.

İstanbul güneş enerjisi sistemleri
İstanbul güneş enerjisi sistemleri

İstanbul Güneş Enerjisi

İstanbul'un ortamala güneşlenme süresi 7,5 saat, güneş enerjisi 4,18 kWh/m² olduğu bilinmektedir. İstanbul, güneş panelleri kurmak ve güneşin %100 temiz, yenilenebilir enerjisini kullanmak için mükemmel yerlerden biridir. İstanbul'daki çatınıza EYMENTECH solar güneş enerji sistemi kurarak her ay enerji faturanızda %50 veya daha fazla tasarruf edebilirsiniz! Bu, güneş paneli uzmanlarımızın sisteminizi kurup, çalıştırdığı andan itibaren, yeni güneş enerjisi sisteminizin parasını kendisi ödeyeceği anlamına gelir.

İstanbul güneş paneli kurulum ekibimiz İstanbul bölgesindeki tüm evlere ve iş yerlerine her türlü çatıya güneş paneli montajı konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Güneş enerjisi, ev veya işyeri için akıllı, uzun vadeli bir yatırımdır. Çevre için harika olmasının yanı sıra (güneş enerjisi 0 karbon emisyonuna sahiptir), günışığı ücretsizdir ve İstanbul'da kolayca bulunur.

EYMENTECH güneş enerjisi sistemi son teknoloji ürünlerdir. MPTT (Maksimum Güç Noktası Takipi) teknolojisi kullanarak güneş ışığının az olduğu zamanlarda bile enerji üretmeye devam eder. Havanın bulutlu olması, kar yağışının olması durumunda Türkiye'de satılan normal solar panel sisteminde elektrik üretemezsiniz!! Ayrıca sıradan sistemlerin aksine jel akü yerine "Lityum İyon" pil kullanılarak maksimum elektrik akımı, hızlı şarj ve yer tasarrufu avatajı elde edersiniz. Güneş panelleri 25 yıl veya daha uzun süre dayanır, çatınızın ömrünü uzatırlar. Gündüz üretilen fazla enerjiyi elektrik dağıtım şirketlerine satabilirsiniz. Teklif almak için lütfen bize ulaşın.

İstanbul Çatı Ustasıhttps://cati.ustasiyiz.org
Adres:
İstanbul, Türkiye
 • İstanbul'da Çatı Alanında Verilen Hizmetler
  • Çatı Tamiri, Çatı Aktarma, Ahşap Çatı
   • Çatı izolasyonu,
   • Cam yünü çatı,
   • Taş yünü çatı,
   • Çatı kiremit yenileme,
   • Çatı onduline tamiri,
   • Isı yalıtımlı çatı membranı,
   • Çatı oluk temizleme
   • Çatı yükseltme,
   • Çatı tadilatı,
 • İstanbul Çatı firmasının hizmetleri;
  • Çatı yenileme fiyatları
  • Çatı yenileme
  • Çatı tamiri
  • Çatı aktarma
  • En yeni Çatı modelleri kataloğu
  • İstanbul için özel Çatı ustası fiyatları
  • Başarılı çalışması ile ustası ödül almış İstanbul'da firması.

Yeni Ahşap Çatı Yapımı, Pergole Çatı, Membran Çatı İzolasyonu, Çatı İzolasyon, Kiremit Çatı, Çatı Katı Dekorasyonu, Ahşap Konstrüksiyon, Eternit Çatı, Çatı Kaplama,Teras Balkon Kapatma, Kamelya Çatı, Çelik Çatı Sistemleri, Çelik konstrüksiyon, Shingle Çatı, Çatı Aktarma, Çatı penceresi, Membran Çatı, Şeffaf Çatı Işıklık, Çatı merdiveni, Sandwich panel çatı, Çatı Çıkış Kapakları, Çatı Uygulamaları, Bakır Çatı, Veranda Çatı Yapımı, Çatı Onarım - Bakım, Çatı İzolasyonu, Çatı Modelleri, Çatı Katı Tadilatı, Kapı Önü Sundurma, Çatı Fiyatları Sundurma Çatı, Onduline Çatı.

Ustasıyız.org dizininde hizmet veren İstanbul Çatı ustası ve İstanbul Çatı firmalarının bilgilerinin bulunduğu sayfadasınız. Çatı yaptırma deneyiminizi mümkün olduğunca kolay ve keyifli hale getirmek için çalışıyoruz. Bir çatı firması seçerken birçok seçeneğiniz olduğunu biliyoruz. Beklentilerinizi karşılamak ve sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

 • Bu Sayfada Bulunanlar
  • İstanbul civarında Çatı Ustaları
  • Yeni Çatı Modelleri
  • Çatı Aktarma Fiyatları
  • Çatı Ustası
  • Çatı Malzemeleri Satışı
  • Çatı İzolasyon malzemeleri
tema çatı svg